Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

ZBOŽÍ V AKCI

naše cena 620,00 Kč (24,80 EUR)
naše cena 650,00 Kč (26,00 EUR)
naše cena 10 220,00 Kč (408,80 EUR)

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 2 630,00 Kč (105,20 EUR)
naše cena 7 140,00 Kč (285,60 EUR)
naše cena 10 500,00 Kč (420,00 EUR)

 

Naše další webové stránky:

e-shop plný nábytku: www.enabytek-iveli.cz

kvalitní nábytek za zajímavé ceny


kuchyňské linky: www:nabytek-iveli.cz

kuchyňské linky s tradicí a pětiletou zárukou

 

Pridat.eu

Šatní skříně, komody, regály

Ukládání věcí v bytě může být řešeno využitím nejrůznějších prostorů od šaten a vestavných skříní až po regály a různé komody. Komoda patří nejčastěji k vybavení ložnice. Je to solitérní kus nábytku, který má v této místnosti rozšířit úložné prostory, ale také ji svým způsobem ozvláštnit. Je to většinou nižší kus nábytku, který přímo vybízí jak k využití horní plochy, tak prostoru nad sebou např. pro umístění zrcadla.více ZDE

Ložnicový nábytek

Kdo by si nepřál mít krásnou,pohodlnou a útulnou ložnici. Ložnicové prostředí vytváří především nábytková sestava. Nejdůležitější částí ložnicového nábytku je postel. Pro ni byl vymyšlen už nejeden zajímavý tvar, přičemž se přidávají další promyšleně zakomponované funkce.

více ZDE» Platební podmínky
Platební podmínky

1. Hotově při převzetí / dobírka

Tuto formu úhrady si můžete zvolit pouze tehdy, pokud se dodací adresa nachází na území ČR.Za zboží zaplatíte teprve ve chvíli, kdy Vám bude zboží fyzicky doručeno . Cena za přepravu rozměrnějších zásilek je paušálně 450,- Kč, menší zásilky v hodnotě do 2 000,-Kč posíláme za cenu 150,- Kč. U objednávek v hodnotě nad 15 599,- Kč je přeprava zboží na místo určení bezplatná tedy ZDARMA. Dańový doklad o přijetí platby zasíláme spolu se zbožím.

2. Bankovním převodem

Tato forma úhrady je zvýhodněna 2 procentní slevou na celkovou cenu zboží. Cenu za přepravu rozměrnějších zásilek je 450,- Kč, menší zásilky v hodnotě do 2 000,-Kč posíláme za cenu 150,- Kč. U ojednávek v hodnotě nad 15 599,- Kč je přeprava ZDARMA.
Výslednou částku poukážete na náš účet vedený u ČSOB Kroměříž, číslo účtu 109 204 437/0300.

V případě využití platby předem na náš účet je kupní cena splatná do 5 pracovních dní od objednání zboží kupujícím.

Nejprve ale, prosím, vyčkejte na písemné nebo telefonické potvrzení předběžného termínu dodání Vámi objednaného zboží.Variabilní symbol platby se generuje automaticky jako číslo vaší objednávky a naleznete ho v potvrzení Vaší objednávky nebo vám pošleme fakturu na objednané zboží a jako variabilní symbol použijte číslo faktury. Obojí vám bude po odeslání objednávky doručeno na Vámi udaný email. Zboží bude expedováno v termínu,který vám potvrdíme emailem. Daňový doklad o přijetí platby zasíláme spolu se zbožím.

3. Kombinovaná úhrada

Tento způsob platby se vztahuje na zboží, které pro Vás vyrábíme na zakázku. Na základě proforma faktury požadujeme úhradu zálohy ve výši 60% z dohodnuté ceny nábytku. Zálohu poukážete na náš účet vedený u ČSOB Kroměříž, 109 204 437/0300 .
Zbylých 40% včetně nákladů na přepravu pak zaplatíte hotově při převzetí.  Cenu za přepravu rozměrnějších zásilek je 450,- Kč, menší zásilky v hodnotě do 2 000,-Kč posíláme za cenu 150,- Kč. U ojednávek v hodnotě nad 15 599,- Kč je přeprava ZDARMA. Dańový doklad o přijetí platby zasíláme spolu se zbožím.

4.Platba službou ComGate

Po odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu ePlatba, která ho přesměruje na internetové bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím  internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments,a.s.

Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka s odeslanou transakcí sdělí.

Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

Agmo infolinka má telef. číslo +420 495 855 445 .

EET OZNÁMENÍ

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.